Farbowanie z ciemnych włosów na blond

Mówią, że kobieta zmienną jest, a rewolucje, które przeprowadza na swej głowie, zdecydowanie potwierdzają to stwierdzenie. Zmiany nieraz ledwo zauważalne, czasem bardziej radykalne, każde mają wpływ nie tylko na stan ducha kobiety, ale przede wszystkim na kondycje jej włosów. Jednym z bardziej skomplikowanych zabiegów jest farbowanie ciemnych włosów na jasne. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt najlepiej wybrać się do zaufanego fryzjera, który oprócz pięknego kolory, zadba również o to, aby podczas zabiegu włosy nie ucierpiały.

Kto nie powinien decydować się na ten zabieg?

Fryzjerzy odradzają dekoloryzację osobom, których włosy mają już teraz wyraźnie kiepską kondycję. Są one zdecydowanie bardziej podatne na zniszczenia w wyniku zabiegu niż włosy zdrowe, niezależnie od profesjonalizmu fryzjera.
Zabieg dekoloryzacji najczęściej składa się z kilku etapów mających na celu rozjaśnienie włosów. Jeśli włosy kiepsko się rozjaśniają, tych zabiegów będzie znacznie więcej, a co za tym idzie, włosy będą znacznie bardziej osłabione.
Zabiegu powinny unikać też włosy suche. Po dekoloryzacji, nawet najbardziej umiejętnie przeprowadzonej, istnieje duże ryzyko, że będą słomiane i staną się jeszcze bardziej wrażliwe.
Profesjonalny salon fryzjerski

Chcąc wykonać farbowanie z ciemnych włosów na blond, należy udać się do profesjonalisty. Tak duża ingerencja w kolor włosów wymaga doświadczenia i umiejętności. Osoba, która nie jest odpowiednio przeszkolona, nie tylko nie uzyska zadowalającego nas rezultatu, ale przyczyni się takżę do zniszczenia włosów. Dlatego, jeśli nie posiadamy zaufanego fryzjera, powinniśmy porządnie przemyśleć swoją decyzję, co do wyboru salonu. W dzisiejszych czasach to wcale nie jest trudne. Większość fryzjerów posiada własne strony internetowe i profile na portalach społecznościowych, gdzie nie tylko informują o ofercie i cenach, ale również chwalą się swoimi efektami. Daje to możliwość porównania umiejętności fryzjerów i wybrania tego, który naszym zdaniem jest profesjonalistą w swym fachu.

http://www.olmik.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here