Faktura VAT i nie tylko. Czy nasz te programy?

Wystawianie faktury VAT w czasach popularnej elektronizacji powinno odbywać się z udziałem dobrego programu do fakturowania. Przedsiębiorca która chce sprawnie fakturować i przeprowadzać transakcje z kontrahentami musi wyposażyć firmę w odpowiednie narzędzie. Jakie będzie właściwe? Poniżej nasze wskazówki.

Popularny program do faktur

Znanym oprogramowaniem do fakturowania jest Faktura Small Business od producenta MEGA-TECH. Program ten dedykowany jest małym i średnim firmom. Został przygotowany w taki sposób, aby przedsiębiorca w kilka minut wystawił z jego pomocą faktury VAT, bez VAT, proformy, korekty i wiele więcej przydatnych dokumentów. Jego użytkowników może być wielu. Z programu można korzystać na różnych urządzenia w tym samym czasie, co pozwala na pracę kilku osób i większe zyski w krótszym czasie. Możliwość pracy wielostanowiskowej zapewnia wersja sieciowa programu. Dodatkowo program dba o bezpieczeństwo wprowadzanych danych. Posiada on bowiem usługę eArchiwum, która pozwala bezpieczenie przechowywać dane na serwerze i je odzyskać w sytuacji, gdy np. zostałby utracone. Ten popularny program do wystawiania faktur to oprogramowanie, które sprawdzi się zarówno u czynnego jak i zwolnionego przedsiębiorcy z VAT.

Program do faktur i magazynu 2020

Inne rozwiązanie, które oferuje MEGA-TECH to program do fakturowania w roku 2020, ale i również obecnym, czyli Faktura Small Business Handel. Program ten posiada funkcje dostępne w podstawowej wersji FSB, jednak został rozbudowany o moduł odpowiadający za przygotowanie dokumentów magazynowych, kontrolę stanów towarów, przygotowanie ewidencji zakupów czy dokumentów kasowych. Narzędzie to sprawdza się do jednoczesnego wystawiania faktur i zarządzania towarami w magazynie. Program można zintegrować ze sklepem internetowym Shoper, co znacząco ułatwia pracę przedsiębiorcy. FSBH posiada wiele zalet: jest tani, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny. Wszystkie opcje można za darmo przetestować i wypróbować w firmie.

Chcąc wystawiać szybko faktury VAT bądź inne dokumenty warto rozejrzeć się za sprawdzonym i dobrze znanymi przez przedsiębiorców programami. Nawet szukając oprogramowania na rok 2020 nie zaszkodzi sprawdzić wcześniej możliwości programów Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel. Wcześniejsze przystąpienie do testowania programów z pewnością pozwoli dostosować je jak najbardziej do profilu prowadzonej działalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here