Konkursy internetowe to idealny sposób na zdobycie ciekawej wygranej i pochwalenie się swoją wiedzą i talentem światu. W zasadzie każdy konkurs może być ciekawy, o ile Twoje pasje można przełożyć na określoną liczbę pytań.

Może jesteś chodzącą encyklopedią, może żywym słownikiem, albo potrafisz błyskawicznie liczyć – w zasadzie każda wiedza może okazać się startem do marzeń. Gdzie jednak szukać ciekawych konkursów, w których szybko i bez zbędnych ceregieli sprawdzisz swoją wiedzę i otrzymasz nagrodę?

Dla graczy i twórców

Na stronie konkursów internetowych znajdziesz wszystko, co Cię interesuje, a być może zainspirujesz się do kolejnych działań konkursowych. To co zwróciło naszą uwagę na tej stronie to fakt, że całość jest podzielona na poszczególne kategorie i podkategorie, a czytelna i łatwa obsługa poprowadzi nas dokładnie tam, dokąd zmierzamy.

Jeżeli jesteś mistrzem kuchni już po kilku kliknięciach będziesz gotować, a miłośnicy X muzy odnajdą się błyskawicznie w świecie najmodniejszych seriali.

Strona z konkursami internetowymi to także idealne miejsce dla twórców różnego rodzaju zmagań. Jeżeli masz głowę pełną pomysłów na konkursy lub jesteś doświadczonym twórcą, to już w ciągu kilku godzin o wyznaczone przez Ciebie trofeum będą zmagać się setki użytkowników! Nie musisz się także martwić, że ewentualni naśladowcy przejmą Twoją pracę – każdy konkurs jest starannie sprawdzany przed publikacją właśnie w celu uniknięcia potencjalnych kopii.

Wygoda i kultura

Stronie z konkursami internetowymi zaufało wielu Klientów, dlatego użytkownicy mają szeroki wybór oferty i mogą przebierać w tych najatrakcyjniejszych dla nich. O wysoką kulturę współzawodnictwa wśród uczestników portalu dba system punktów karnych, które grożą za złamanie regulaminu. Na szczęście punkty karne można odpracować na rzecz społeczności – wystarczy zrobić to co lubisz, czyli wysłać 10 konkursów do bazy i już jeden punkt karny idzie w niepamięć.

Na pewno nie przegapisz także żadnego ciekawego wydarzenia konkursowego. Wystarczy, że w kalendarzu wybierzesz konkretną datę, a następnie klikniesz na opcję: ”Konkursy kończące się dzisiaj” – i już nic nie umknie twojej uwadze. Opcja ta dostępna jest dla każdego odwiedzającego serwis.

Po rejestracji kolorowo

Dla prawdziwych fanów zmagań konkursowych są dodatkowe atrakcje – wystarczy, że zdecydujesz się na zarejestrowanie w serwisie www.e-Konkursy.info a dostaniesz dodatkowe, kolorowe ułatwienia. Gdyby jednak znudziła Ci się zabawa – a wierzymy, że się nie znudzi – bardzo łatwo usuniesz swoje konto.

Całość informacji ozdabiają kolorowe kropki, które sygnalizują podobnie jak na drodze:

  • czerwona – konkurs odbywa się bez Twojego udziału,
  • zielona – konkurs w którym wziąłeś(aś) udział.

Szarą kropką oznaczone są konkursy, które Cię nie interesują, żółta będzie stała na straży Twojego schowka  – w nim znajdzie konkurs, który aktualnie Cię nie interesuje (bo np. nie masz czasu), ale być może zechcesz do niego wrócić. W tym przypadku możesz również skorzystać z opcji przypomnienia o konkursie.

Niebieska kropka to znak Twojego zwycięstwa – widnieje zawsze przy konkursach, które wygrałeś.

Z kolei innego rodzaju informacje są przechowywane w ramkach opisujących konkurs, a ich kolory oznaczają odpowiednio:

  • czerwony – konkurs, który kończy się dzisiaj
  • zółty – konkurs, który kończy się jutro
  • zielony – konkurs, który kończy się minimum za 2 dni lub data finału jeszcze nie jest podana do publicznej wiadomości
  • czarny – ten konkurs już się zakończył
  • niebieski – ten konkurs jeszcze nie zaczął się.

Graficznym ułatwieniem jest również koniczynka, która znajduję się w prawym górnym rogu każdego opisu konkursu – to Twoje przypomnienie z datą wybranego konkursu. Wystarczy na nią kliknąć i z rozwiniętego menu wybrać „Ustaw przypomnienie”, a następnie wypełnić formularz, podając dokładną datę w odpowiednim formacie.

Dla pasjonatów fotografii

A może jesteś pasjonatem fotografii, a prezentacja prac na portalach społecznościowych nie dają Ci już pełnej satysfakcji, bo właśnie nadszedł czas na udział w konkursach foto? Dla Ciebie też mamy coś specjalnego: konkursy fotograficzne to wyspecjalizowany portal, na którym zmierzysz z innymi adeptami sztuki fotograficznej. Nagrodą będzie nie tylko uznanie kolegów po fachu, czy szerokiego grona publiczności, ale i być może start do wielkiej kariery!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here