Darmowy Internet po doładowaniu

Po doładowaniu stanu konta często konieczne jest czasem wykupienie dodatkowego pakietu danych, by móc swobodnie i bez ograniczania się korzystać z Internetu na telefonie. W Orange przy każdym doładowaniu na kartę użytkownik otrzymuje darmowe, dodatkowe gigabajty danych do wykorzystania. Ponadto abonenci taryfy Orange Free mogą liczyć też na bonusowe pakiety danych w ramach promocji „Internet za darmo”.

Doładowania w Orange: Internet za darmo po doładowaniu konta na kartę

W Orange na kartę wystarczy doładować konto już za kwotę 5 zł, by otrzymać dodatkowe 5 GB danych. To dobra informacja dla osób, które często korzystają z pakietu mobilnego na telefonie. Co ważne, im większa kwota doładowania, tym dłuższy termin ważności pakietu – na przykład już przy doładowaniu konta za kwotę 25 zł użytkownik może korzystać z dodatkowych gigabajtów przez kolejne 14 dni. Należy jedynie pamiętać, by konto doładować za pośrednictwem strony https://doladowania.orange.pl/.

Orange – darmowy Internet dla abonentów Orange Free, nawet do 100 darmowych GB za doładowanie konta

W ramach promocji „Internet za darmo” można otrzymać jeszcze więcej gratisowych gigabajtów Internetu do wykorzystania – wystarczy być abonentem taryfy Orange Free. Dzięki temu przy każdym doładowaniu użytkownik otrzymuje dodatkowy pakiet danych. Jego wysokość zależy od kwoty doładowania. Już przy wyborze doładowania za 10 zł, abonent otrzymuje 5 GB do wykorzystania. Jeśli wybierze kwotę 25 zł – 15 GB. Największy pakiet danych otrzymują użytkownicy, którzy zdecydowali się doładować konto za kwotę 200 zł – oni mogą liczyć aż na 100 dodatkowych gigabajtów. Warto jedynie zwrócić uwagę na termin ważności pakietu danych. Przy doładowaniu za 5 zł pakiet (2,5 GB) pakiet jest ważny dwa dni. Ale już np. przy doładowaniu za 25 zł – 31 dni. Dla wielu osób taki pakiet danych na miesiąc (15 GB) może okazać się w pełni wystarczający.

Co ważne, abonenci taryfy Orange Free nie muszą w żaden sposób aktywować promocji – pakiety darmowych danych zostają im przyznane automatycznie po doładowaniu konta.

O ofercie przeczytasz więcej tu: https://doladowania.orange.pl/oferta/darmowy-internet-po-doladowaniu/.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here