ems

Tradycyjny trening siłowy cieszy się olbrzymią popularnością. Jednak może wiązać się ze sporym ryzykiem kontuzji. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób szuka interesujących alternatyw. Jedną z nich jest elektrostymulacja mięśni. W niniejszym poradniku poznasz wszystkie szczegóły i dowiesz się, gdzie warto rozpocząć treningi.

Czym jest trening EMS?

Termin ten cieszy się coraz większą popularnością wśród osób, które dążą do wymarzonej sylwetki. Oznacza aktywność fizyczną połączoną z elektryczną stymulacją mięśni. Jedną z najważniejszych zalet jest obniżenie ryzyka występowania kontuzji, a jednocześnie bardzo wysoka efektywność. Ćwiczący zgodnie podkreślają skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, utratę cellulitu oraz odzyskanie młodego wyglądu skóry. Ponadto trening można dostosować do swojego poziomu. Wystarczy skorzystać z oferty firmy MEON, aby móc wybrać rozwiązania zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. 

Na czym polega trening EMS?

Podstawą jest elektrostymulacja mięśni. Podczas treningu impulsy elektryczne zwiększają włókna mięśniowe, a prąd o odpowiedniej intensywności wpływa na skurcz mięśni. Wówczas mięśnie pracują podobnie, jak przy treningu z obciążeniami na siłowni. Jednak ćwiczenia EMS są dużo bezpieczniejsze, szczególnie dla początkujących. Ponadto nie trzeba martwić się o bóle stawów. Odpowiednio przeprowadzony trening spowoduje zmniejszenie napięcia mięśniowego i dotlenienie skóry. Nic więc dziwnego, że ćwiczenia te cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród sportowców, jak i amatorów.

Jak wyglądają ćwiczenia?

Każdy trening odbywa się w specjalnie przystosowanych Studiach Impulse Training. Uczestnicy zakładają lekki kombinezon i rozpoczynają 10-minutową rozgrzewkę. Następny krok to trening właściwy, który trwa 20 minut. Wówczas impulsy pobudzają mięśnie do intensywnej pracy. Oczywiście nad prawidłowym przebiegiem ćwiczeń czuwa profesjonalny instruktor. Dzięki temu każdy może czuć się bezpiecznie i uzyskać wiele porad, co na pewno przełoży się na najlepsze efekty.

Dlaczego warto?

Firma MEON oferuje rozwiązania przeznaczone dla najbardziej wymagających entuzjastów aktywności fizycznej, którzy zawsze oczekują najlepszych efektów. Profesjonalni instruktorzy zadbają o każdy detal, aby trening był przyjemny i przyniósł doskonałe rezultaty. Ponadto uczestnicy mogą liczyć na wsparcie wykwalifikowanego dietetyka. Ćwiczenia EMS w połączeniu z właściwym odżywianiem to gwarancja uzyskania wymarzonej sylwetki. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i sięgnij po ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here