Appmania – alternatywa dla sklepów z grami i aplikacjami na Androida

Firma Magumo przygotowała prawdziwą gratkę dla użytkowników telefonów z systemem Android – sklep Appmania. Jest to przyjazny serwis, który pozwala zasubskrybować dostęp do najlepszych gier i aplikacji. Już nie trzeba ściągać i płacić za pojedyncze gry. Wystarczy wykupić miesięczny abonament i cieszyć się dostępem do najlepszych gier w pełnych wersjach.

Dlaczego warto skorzystać z Appmanii?

Appmania to doskonała alternatywa dla sklepów z grami i aplikacjami na Androida. Polska jest pierwszym krajem, w którym firma zastosowała takie rozwiązanie. Fani gier mają tutaj dostęp do około 400 tytułów, które na bieżąco są aktualizowane (co tydzień pojawia się około 5 nowości). Wystarczy wykupić miesięczny abonament, aby cieszyć się dostępem do ulubionych gier. Co ważne, wszystkie gry dostępne są w pełnych wersjach Premium.

Darmowe gry najczęściej stanowią jedynie wersje próbne, które trzeba aktualizować za dodatkową opłatą, odblokowywać funkcje, dokupować wykorzystane bonusy. W ten sposób wielu użytkowników (najczęściej dzieci i nastolatków) generuje duże opłaty za ściągane na telefon gry i dodatki – gry od Appmania pozwalają uniknąć tego problemu. Miesięczny abonament gwarantuje dostęp do pełnych wersji Premium, które są gotowe do uruchomienia. Gry nie zwalniają telefonu, szybko się ładują i pozwalają cieszyć się ulubioną rozrywką.

Korzystaj z darmowych bonusów

Fani gier na Androida często mają problem z koniecznością dokupowania bonusów. Nawet zakup wersji Premium nie gwarantuje pod tym względem bezpieczeństwa. Sklepy internetowe najczęściej proponują w ramach ceny określoną pulę „diamentów”, „zbroi”, „mieczów” czy innych potrzebnych do gry akcesoriów. Aby móc budować i ulepszać postać, walczyć czy zdobywać kolejne poziomy, najczęściej niestety trzeba dokupić bonusy. W Appmanii wszystkie bonusy są wliczone w stałą, miesięczną opłatę.

Fani gier na Androida

Idealne rozwiązanie dla całej rodziny

Appmania to idealne rozwiązanie dla rodziny. Rodzice mogą przeglądać dostępne gry i decydować, które tytuły są odpowiednie dla dziecka w określonym wielu. Z powodzeniem mogą oni zablokować aplikacje przeznaczone dla starszych użytkowników i pozostawić maluchowi jedynie wartościową rozrywkę. W takim przypadku zablokowane gry będą chronione hasłem PIN.

Appmania

Płatności przez aplikację są zablokowane. Dzięki temu dziecko przez przypadek nie obciąży domowego budżetu kosztami. W przypadku tradycyjnych sklepów, maluch często może wykupić dostęp do pełnej wersji, odblokować funkcje czy zakupić płatne bonusy.

Brak reklam

Dużym plusem jest także brak reklam. Wielu fanów gier doskonale wiem, jak są one uciążliwe – zasłaniają ekran, spowalniają działanie telefonu. Przypadkowe kliknięcie reklamy często przenosi na strony zewnętrzne, a niektóre z nich mogą okazać się niebezpieczne dla urządzenia czy zawierać treści nieodpowiednie dla użytkownika w określonym wieku. W Appmanii nie ma takiego problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here