Wibratory to gadżety erotyczne, które powoli przestają być tabu. Mimo wszystko wokół tego tematu zdążyło narosnąć już wiele mitów. Mitów, w które nadal wierzy spore grono osób. Czas więc porzucić błędne przekonania i raz na zawsze się z nimi rozprawić. Poznaj nieprawdziwie informacje, które prawdopodobnie zniechęcają Cię do zabaw z tym gadżetem.

Wibratory to gadżety erotyczne, które powoli przestają być tabu. Mimo wszystko wokół tego tematu zdążyło narosnąć już wiele mitów. Mitów, w które nadal wierzy spore grono osób. Czas więc porzucić błędne przekonania i raz na zawsze się z nimi rozprawić. Poznaj nieprawdziwie informacje, które prawdopodobnie zniechęcają Cię do zabaw z tym gadżetem.

Z powodu kilku krążących mitów, wiele kobiet ma uprzedzenia do wibratorów. Obawy przed korzystaniem z takich akcesoriów mają jednak nie tylko panie, ale również mężczyźni. Często i oni zastanawiają się, o czym może świadczyć fakt, że ich partnerka ma ochotę na miłosne igraszki z „wibrującym przyjacielem”.

Mit 1. Wibratory to gadżety dla zdesperowanych singielek

Wibratory to urządzenia, po które sięga wiele kobiet – także tworzących stałe związki. Są bowiem dla nich jedną z form urozmaicania życia intymnego – po to, by nie popaść w nudę i monotonię.

Zabawa z wibratorem okazuje się być przyjemna nie tylko dla kobiet. Widok partnerki korzystającej z tego gadżetu może być podniecająca dla niejednego mężczyzny, doprowadzając go do obłędu. Poza tym, wystarczy zaopatrzyć się w modele dla par dostępne w szeroki wyborze m.in. na SexownySklep.pl, aby doświadczać ogromnej seksualnej przyjemności w tym samym czasie.

Mit 2. Wibrator może zastąpić mężczyznę

Panowie, których partnerki mają ochotę na zabawę z wibratorem, mogą być spokojni. Gadżet nie zastąpi w żaden sposób mężczyzny ani nie odsunie go na dalszy tor.

Warto mieć świadomość, że doznania doświadczane w trakcie stymulacji wibratorem są zupełnie inne w porównaniu do doznań zapewnianych przez mężczyznę. Poza tym należy pamiętać, że na miłosne igraszki składa się wiele elementów, które wymagają obecności partnera. Wszak żaden wibrator nie całuje, nie obejmuje, nie szepta czułych słówek. A przecież i to ma ogromne znaczenie, prawda?

Mit 3. Wibratory osłabiają osiąganie „naturalnych” orgazmów

Różna jest wrażliwość na bodźce, a od niej zależy możliwość osiągania orgazmów. To, że kobieta szczytuje podczas zabawy z gadżetem nie oznacza, że nie będzie spełniona po miłosnym zbliżeniu z mężczyzną. Wiele zależy od tego, w jaki sposób będzie stymulowana.

Warto podkreślić, że wibratory często pomagają w odpowiedzi na pytanie o sposób pobudzania prowadzący do maksymalnej rozkoszy. Ponadto, wykorzystywane jako element gry wstępnej, mogą spotęgować podniecenie, co z kolei ułatwi osiągnięcie orgazmu w trakcie standardowej penetracji.

Mit 4. Wibratory są nudne, bo działają tak samo

O ile pierwsze pojawiające się na rynku gadżety erotyczne były łudząco do siebie podobne, tak teraz wiele się zmieniło w tym zakresie. Możesz wybierać spośród szerokiego asortymentu akcesoriów – począwszy od wibratorów klasycznych, poprzez wibratory do stymulacji łechtaczki, a skończywszy na wielofunkcyjnych gadżetach pobudzających pochwę, łechtaczkę i nawet punkt G.

Mit 5. Wibratory to gadżety dla młodych par

Nie istnieje górna granica wieku, której przekroczenie oznacza konieczność rezygnacji z korzystania gadżetów erotycznych. To samo dotyczy wibratorów, które wcale nie są przeznaczone dla młodych osób i par z niedużym stażem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by możliwości tych akcesoriów poznały osoby dojrzałe. Wprowadzenie gadżetów do sypialni 50-latków może okazać się strzałem w dziesiątkę – często stanowi remedium na przejściowe problemy seksualne związane z wchodzeniem w okres przekwitania.

Porzuć swoje negatywne skojarzenia i przekonaj się do wibratorów. To gadżety erotyczne, które pomogą rozprawić się z nudą w sypialni i wejść na wyższy level doznań seksualnych. Poznaj sprawdzone gadżety erotyczne – wszystkie zamówisz na sexownysklep.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here