3 zastosowania toreb bawełnianych o których nie miałeś pojęcia

0
1533

Coraz częściej zabieramy torby bawełniane na zakupy do sklepu, żeby nie korzystać z foliówek. Torby dostajemy też na konferencjach, by pomieściły materiały edukacyjne i gadżety reklamowe. W jaki sposób można je inaczej wykorzystać? Do czego nadają się idealnie? Poznaj 3 zastosowania toreb bawełnianych, o których mogłeś nie mieć pojęcia.

Do pieczywa – na zakupy i przechowywanie

Nie jest to bardzo odkrywcze zastosowanie, ale czy wiesz dlaczego akurat do pieczywa torby bawełniane nadają się idealnie i dlaczego powinieneś jeszcze ciepły bochenek transportować i przechowywać właśnie w nich? To sprawdzony sposób na to, aby zachować chrupiącą skórkę. Jeśli jesteś fanem dobrego pieczywa, wypiekanego w tradycyjnym piecu, to na pewno docenisz tę podpowiedź. W workach foliowych takie pieczywo zaparuje, zdecydowanie straci na smaku i szybciej się zepsuje.

Torba z długimi uszami – fartuch z przymrużeniem oka ?

A oto zastosowanie torby bawełnianej w kuchni. Nie każdy jest masterchefem i nie każdy ma w kuchni fartuch. Jeśli masz torbę bawełnianą z długimi uszami, możesz przełożyć ją przez głowę i spełni ona tę samą funkcję co fartuch. Wyobraź sobie, że jesteś już ubrany elegancko, ale musisz w kuchni pokroić coś, co zaraz podasz na stół. A to coś może Cię bardzo ubrudzić. Bierz torbę bawełnianą, przełóż jej uszy przez głowę i nie oddawaj fartucha 😊

Coś więcej niż torba na gadżety. Użyj wyobraźni!

Torby bawełniane rozdawane na konferencjach to już standard. Nadruk może jej nadać waloru estetycznego, nieść jakieś przesłanie, ale może pełnić również funkcję praktyczną. Sprawdź, jak może to wyglądać profesjonalnie: https://panato.org/realizacje

Jeśli na konferencji przewidujesz panele dyskusyjne lub warsztaty, możesz zamówić nadruki na torby w różnych kolorach lub zamówić kilka kolorów toreb i przypisać uczestników do odpowiedniej grupy kolorystycznej. Torba bawełniana na gadżety konferencyjne ze wskazówką. Nie zgub jej!

Zastosowania toreb bawełnianych zależy zatem od tego jaką torbę masz lub chcesz kupić oraz od Twojej otwartości na jej wykorzystanie. Dużo możliwości dają torby bawełniane z nietypową długością rączek. Jeśli wybierzesz taką z dłuższymi będziesz poruszać się rowerem, to po przełożeniu rączek na skos i zarzuceniu na plecy będziesz podróżować jak z plecakiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here