szukanie zaawansowane
Informator medyczny
Dziecko
Toruńskie menu
artykuly (4257)
motoryzacja fotoreportaże

Beemki umajone

Majówka z BMW 2012 [zdjęcia]

Bayerische Motoren Werke czyli BMW to samochody doceniane, uwielbiane a czasami prawie czczone. Po raz kolejny do Torunia zawitali wielbiciele tej marki, by podczas Majówki z BMW 2012 podzielić się swoimi doświadczeniami i pochwalić maszynami.

Majówka z BMW 2012 / zdjęcia: Michał Jasiński - jazdamiejska.pl, Toruń
Majówka z BMW 2012 / zdjęcia: Michał Jasiński - jazdamiejska.pl

Majówka z BMW 2012 odbyła się na terenia Moto Parku w sobotę 5 maja

Kiko

Marce BMW w przyszłym roku stuknie okrągła setka. Wszyscy uczestnicy tegorocznego zlotu już szykują się do jubileuszu. Tymaczasem po raz kolejny miłośnicy tej marki, spotkali się na kolejnej edycji Majówki z BMW organizowanej na terenie toruńskiego Moto Parku.

Organizatorzy tegorocznego zlotu zapewnili uczestnikom zlotu moc atrakcji. Od możliwości wykazania się umiejętnościami za kółkiem w wyścigu na 1/4 mili lub wywalczenia tytułu najmocniejszego auta majówki, po konkurencje nie związane ściśle z czterema kółkami, jak rowerek, czy rzut wałem.

Uczestnicy zlotu nie zostali obojętni na równolegle odbywającą się akcję „Motoserce" i licznie przybywali do autobusu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa, korzystając z niecodziennego transportu, motocykli taksówek, które przez cały dzień kursowały na trasie Moto Park-Plaza i woziły wszystkich chętnych do oddania krwi.

data publikacji: 2012-05-09

    reklama:

komentuj zostaw komentarz:

temat:

komentarz:podpis:

przepisz tekst z obrazka w pole poniżej:

aktualnie brak komentarzy, możesz być pierwszy!
polecamy...

polecamy

CONVERSA BIURO TŁUMACZEŃ
Podmurna 101/3
87-100 Toruń
56 621 08 47

więcej informacji...

reklamy

uniwersytety Studiuj w Anglii lub Walii.
Studia w Anglii Doradztwo przy wyborze uniwersytetów: University of Bedfordshire, University of Derby, University of South Wales, University of Wolverhampton, University of Worcester


poczytaj...
reklama

© Co w Toruniu? 2014 - portal miasta Toruń
obserwuj nas: