szukanie zaawansowane
Informator medyczny
Dziecko
Toruńskie menu
artykuly (3018)

data publikacji: 2010-08-31

Pierwsza porażka

Jarota Jarocin – TKP Elana Toruń 2:0

Toruńska Elana przegrywając 2:0 w wyjazdowym meczu przeciwko Jarocie Jarocin, zanotowała pierwszą porażkę w tym sezonie.

, Toruń

Kiko

Końcowy wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i gdyby nie kontrowersyjna decyzja sędziego z 28 min. pewnie by się zakończyła remisem. Niestety w feralnej minucie sędzia zauważył faul naszego obrońcy na zawodniku Jaroty, który próbował szczupakiem oddać strzał głową.

Druga część spotkania należała zdecydowanie do żółto-niebieskich, którzy próbowali doprowadzić do wyrównania. Ich wysiłki niestety nie przynosiły efektu, na domiar złego w doliczonym czasie gry to zawodnicy Jaroty ustalili wynik meczu.

Trenar Elany, Dariusz Durda, po meczu powiedział, że pomimo porażki jest zadowolony ze swoich podopiecznych, a w szczególności za ich ambicję.

Elana wystąpiła w składzie: Kryszak, Wróbel, Więckowski (Regulski), Sobolewski, Zaremski (Poczwardowski), Świderek, Młodzieniak, Mądrzejewski, Skonieczka (Zamara), Patora (Onykekachi), Iheanacho

Następny mecz torunianie rozegrają na własnym boisku 4 września przeciwko Zagłębiu Sosnowiec.

 

kategorie: Sport - Piłka nożna Sport

reklama:

komentuj zostaw komentarz:

podpis:

temat:

komentarz:



turing < przepisz tekst z obrazka po lewej (tylko czerwone znaki)



aktualnie brak komentarzy, możesz być pierwszy!
 
polecamy...

polecamy

Biuro Rachunkowe - Maria Centkowska
Konstytucji 3 Maja 10 (pawilon Maciej 1 piętro)
87-100 Toruń
056 648-05-35

więcej informacji...

reklamy

poczytaj...
reklama

© Co w Toruniu? 2012 - portal miasta ToruÅ„
obserwuj nas: