szukanie zaawansowane
Informator medyczny
Dziecko
Toruńskie menu
artykuly (4401)
NASZ PATRONAT

POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY

10 stycznia w Auli UMK odbędzie się noworoczny koncert muzyki poważnej na wesoło zatytułowany "Polscy tenorzy pamięci Jana Kiepury". Wystąpią znani tenorzy, orkiestra oraz artyści Teatru Muzycznego w Warszawie. Gwiazdą wieczoru będzie maestro Wiesław Ochman. Dla Czytelników cowtoruniu.pl mamy 2 podwójne wejściówki na ten koncert.

, Toruń

POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY

10 stycznia, godzina 16.00

Bilety do nabycia:

  • Sklep z pamiątkami "Ratusz"
  • Foto-S ul. Łazienna
  • Biuro Podróży na Dworcu PKS ul. Dąbrowskiego
  • Aula UMK
  • u organizatora: 501-754-011

Wiesław Ochman występuje na najsłynniejszych scenach teatrów operowych całego świata, odnosząc ogromne sukcesy w kraju i poza jego granicami. Jego wspaniały głosem przez wielu krytyków muzycznych nazywany jest dobrem narodowym. Współpracuje z powodzeniem z największymi i najbardziej znanymi dyrygentami na świecie.

W Toruniu oprócz Wiesława Ochmana  zobaczymy i usłyszymy również znanych polskich tenorów oraz orkiestrę i artystów z Teatru Muzycznego w Warszawie:

1. Biernat Grażyna sopran
2. Dobosz Renata mezzo sopran
3. Fundament Paweł tenor
4. Karolak Tadeusz dyrygent
5. Krzeszowiak Krystian tenor
6. Ochman Wiesław tenor + prowadzenie koncertu
7. Wydra Witalij tenor

Gdziekolwiek wystawiany jest koncert kiepurowski, wszedzie odnosi ogromne sukcesy, a dla wszystkich chętnych zwykle brakuje biletów.

Patronat medialny nad koncertem sprawują: Nowości, Radio Gra, TV Toruń oraz portal internetowy cowtoruniu.pl

Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna" Tamada" Marioli Jankowiak

* * *

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU!

Podwójne wejściówki na koncert otrzymują:

  • Leszek Gruszecki
  • Sylwester Popławski

W związku z dużym zainteresowaniem koncertem oraz naszym konkursem postanowiliśmy rozlosować wśród uczestników dodatkowe wejściówki. Dodatkowe podwójne zaproszenia na koncert otrzymują:

  • Sylwia Kalbarczyk
  • Magdalena Sadecka
  • Piotr Saks

Bilety do odbioru w Auli UMK 30 minut przed koncertem, po okazaniu dowodu tożsamości.

data publikacji: 2009-12-29

    reklama:

komentuj zostaw komentarz:

temat:

komentarz:podpis:

przepisz tekst z obrazka w pole poniżej:

komentujkomentarze internautów:

~Zwariowana
2009-12-31 18:25
* re: POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY   (+odpowiedz)
Pozdrawiam Pana W. Ochmana i życze wspaniałego koncertu. Dziwi mnie jednak brak w tej "stawce" Tenorów tak świetnego nazwiska jakim firmuje się Pan Dariusz PIETRZYKOWSKI. Mieszka przecież niedaleko (dziś zaszczyca swoją Obecnością Dwór Artusa, śpiewając koncerty sylwestrowe!) i naprawdę chciałabym usłyszeć Jego wspaniały głos. Bylam na wczorajszym występie Artysty - i jestem zauroczona ! Może - to pytanie kieruję specjalnie do Pani prowadzącej Agencję Artystyczna - na samodzielnym koncercie ! Naprawdę polecam. Warto, bo w tej chwili nie ma lepszego, bardziej wrażliwego głosu :) Proszę posłuchać Jego fantastycznego śpiewu chociażby na YouTube !!! Życzę wielu artystycznych uniesień w Nowym Roku ! Pozdrawiam !
~Newena
2010-01-01 19:24
* re: POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY   (+odpowiedz)
Wszystkiego "śpiewającego" w Nowym roku życzę ! Nie można dowiedzieć się z w/w plakatu jakich to tenorów zatrudnia Pan W. Ochman ? Informacja też jest bardzo lakoniczna - nie wiadomo kto, obok samego Mistrza Ochmana - wystąpi ? Czytajac poprzedni komentarz nasuwa się pytanie - czy na pewno pana Dariusza PIETRZYKOWSKIEGO zabraknie w tej "stawce" ??? Może jednak zmieści sie w tym gronie. Jest aktualnie najlepszym polskim tenorem pokolenia czterdziestolatków :) A jak śpiewa ... to już poprzednia pani napisała ... ja też jestem tym głosem zauroczona i chciałabym by znalazł się w gronie wyróżnionych i zaproszonych. By występowali zawsze najlepsi z najlepszych. Mam nadzieję, że usłyszymy wkrótce Jego przepiękny tembr głosu, chociażby w czasie koncertu - stworzonego tylko dla NIEGO ! Polecam gorąco Pani Marioli Jankowiak z Agencji "Tamada" Pana Dariusza ! Nie pożałuje, a wdzięcznych Melomanów będzie spora grupa !!
~fizia
2010-01-01 20:20
* re: POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY   (+odpowiedz)
Witam Państwa i życzę w Nowym Roku atrakcji muzycznych na najwyższym poziomie! Ale to mogą zapewnić jedynie najlepsi Artyści! Nie podejrzewam , żeby Pan Wiesław Ochman zapraszał do współpracy jakoweś miernoty. Takie bowiem koncerty są skazane na niepowodzenie i ostrą krytykę. Tak zwane układy rodem z PRLu , mam nadzieję, już nie istnieją! Liczy się piękny głos, talent i ...publiczność! Bo przecież to dla publiczności są te wszystkie przedsięwzięcia, prawda? A zatem i ja mam nadzieję, że w tym Koncercie wystąpi cudowny tenor liryczny - Pan Dariusz Pietrzykowski. Za "Zwariowaną" uprzejmie odsyłam Państwa do You Tube. Ufam, że Mistrz Wiesław Ochman i Pani Mariola Jankowiak z Agencji "Tamada" nie muszą tam zaglądać..... Spektakle z udziałem Pana Dariusza Pietrzykowskiego to prawdziwe święto dla melomanów . Pozostają na długo w pamięci i powodują, że chce się znowu Go słuchać i oglądać . Będę wdzięczna jeśli we
~Dzikuska !
2010-01-05 16:48
* re: POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY   (+odpowiedz)
Proszę, jakie piękne wstawiennictwo za obecnością Pana Dariusza Pietrzykowskiego! Ale ja też jestem "za"! To w tej chwili najpiękniej śpiewajacy tenor w naszym kraju! Kto nie słyszał - musi mieć możliwość posłuchania Go! Proszę wziąć to pod uwagę w organizacji podobnych koncertów. Bez Niego nie ma dobrego występu! Pozdrawiam Pana W. Ochmana - i pytam kiedy zaprosi tak genialny głos do swych "Ludzi"!!!
~peter
2010-01-07 15:22
* re: POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY   (+odpowiedz)
Mam 2 bilety na koncert. Okazja!!! 50 PLN za sztukę!!!
~pedro
2010-01-09 07:06
* re: POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY   (+odpowiedz)
jak byś miał na U2 w Toruniu za 50zł to by była okazja
~Kasia
2010-01-12 18:58
* re: POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY   (+odpowiedz)
Pan Dariusz Pietrzykowski jest bardzo dobrym tenorem,ale twierdzenie że to najlepiej śpiewający tenor w kraju jest grubą przesadą.Pan Dariusz ma dużą siłę przebicia i jest dość zaradny,gdyby był tak genialny jak Państwo uważacie jego kariera rozwijałaby się adekwatnie do opini.W.Ochman jest dużym fachowcem w dziedzinie muzyki ,i z pewnością promuje najlepszych. Koncert był wielkim sukcesem.
~Zdziwiona
2010-01-16 02:27
* re: re: POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY  (odpowiedz)
Wydaje się, że opinia pani Kasi jest opinią Osoby nie znającej realiów w polskim świecie sztuki operowej !! Tak może pisać tylko Pani, która chyba jeszcze nie słyszała śpiewu pana Dariusza Pietrzykowskiego "na żywo" !! Jego wrażliwość i ciepło - prawdziwe belcanto stawia Go w szeregu najlepszych tenorów światowych !!! Pozdrawiam i naprawdę zapraszam na jakikolwiek koncert czy operę z udziałem pana Dariusza! Może wtedy pani Kasia przyzna rację !!!
~kasia
2010-01-16 11:47
* re: re: re: POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY   (+odpowiedz)
Z pewnością nie znam realiów w polskim świecie sztuki operowej,ponieważ nie jestem z branży.Słyszałam\\\"na żywo\\\" pana Dariusza trzy razy.Jest bardzo dobrym tenorem,i tu nie ma żadnych wątpliwości..Ale stawianie go w szeregu najlepszych tenorów świata??? Ja rozumię jest Pani wielką miłośniczką talentu pana Dariusza,i dla Pani jest on najlepszy na świecie.W tej sprawie nie ma co dyskutować. Ja też mam swoich faworytów.Dla mnie najlepszymi tenorami są Arnold Rutkowski,Krystian Krzeszowiak i Dariusz Stachura.\\\"MOIM\\\" zdaniem nie mają sobie równych, są najlepsi .Z pewnością wszyscy(czterej) wymienieni panowie są wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju.Ale jakie to szczęście że każdej z nas może podobać się kto inn
~Zdziwiona
2010-01-16 15:54
* re: POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY   (+odpowiedz)
Pani Kasiu - niech tak zostanie! Każda z nas ma swoich faworytów! I dla każdej z nas, jak czytam, jest ważna opera, muzyka i piękne głosy! Świat przez to jest piękniejszy! Pozdrawiam i życzę wielu przyjemności i wzruszeń w fotelu widza!!! Czytam poszczególne opinie - i dobrze, że istnieją zagorzali melomani! A panom tenorom i wszystkim innym głosom, Solistkom i Solistom życzę by mieli swoich miłośników! To dodaje skrzydeł i wykonującym i odbierającym :)))))) A dla pana, panie Dariuszu specjalne pozdrowienie od wielbicielki!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech pan pojawia się na scenach operowych jak najczęściej - bo dla mnie jest pan GWIAZDĄ najjaśniejszą!!!!!
~Kasia
2010-01-17 20:39
* re: re: POLSCY TENORZY PAMIĘCI JANA KIEPURY   (+odpowiedz)
Tak się cieszę że mamy takie samo zdanie ,na temat ważności opery,muzyki i pięknych głosów.Ja też życzę panu Dariuszowi wszystkiego najlepszego,niech pojawia się jak najczęściej na scenach całego świata.Ale nie mogę zapomnieć o\\\" moich \\\"faworytach :Arnoldzie Rutkowskim,Dariuszu Stachurze i w szczególności Krystianie Krzeszowiaku,którym także życzę samych sukces i żeby ich gwiazda popularności świeciła najjaśniej jeszcze przez wiele wiele lat. Przesyłam Pani pozdrowienia,było mi bardzo miło wymienić z Panią kilka słów.
ostatnio dodane
pokaż wszystkie artykuły

CowSporcie (26 października - 1 listopada)
CowSporcie (26 października - 1 listopada)
Asseco pierwszym pogromcą Polskiego Cukru

Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 79:83 [relacja]


CowSporcie (12 - 18 października)
CowSporcie (12 - 18 października)
Debiuty, premierowe gole i trzecie zwycięstwo

FC Toruń - Gwiazda Ruda Śląska 3:0 [relacja]


CowSporcie (28 września - 4 października)

Podsumowanie sportowego tygodnia


Orlik odleciał Stalowym Piernikom

Nesta Mires Toruń - Orlik Opole 2:5 [relacja]


Medal odleciał do Tarnowa

KS Toruń - Unia Tarnów 40:50 [relacja]polecamy...

polecamy

Hotel Gotyk
Piekary 20
87-100 Toruń
056 658-40-00

więcej informacji...

reklamy

uniwersytety Studiuj w Anglii lub Walii.
Studia w Anglii Doradztwo przy wyborze uniwersytetów: University of Bedfordshire, University of Derby, University of South Wales, University of Wolverhampton, University of Worcester

kajaki Spływy Drwęcą.
Kajaki Drwęca Spływy weekendowe dla osób fizycznych, imprezy integracyjne kajakowe dla firm, spływy Drwęcą, Wisłą.


poczytaj...
reklama

© Co w Toruniu? 2016 - portal miasta Toruń
obserwuj nas: